تا ۴۵ درصد در موقع حادثه هزینه ها را کاهش دهید

سرفیس پرو ۴

دستگاه های سرفیس با دقت و مهارت بسیار خاصی که مایکروسافت در تولید آن‌ها لحاظ کرده، به‌روزترین فناوری‌ها را در خود جای داده‌اند. تکنولوژی صفحه نمایش PixelSense که تصاویر را به وضوح دنیای واقعی نمایش می‌دهد، پردازنده‌های قدرتمند نسل ۶ اینتل و Surface Pen (قلم هوشمند سرفیس)٬ اعضای تشکیل دهنده تمامی دستگاه‌های این خانواده اند که منجر به تعریف یک دسته‌بندی جدید از دستگاه‌ها می‌شوند.

تطبیق پذیری به معنای واقعی

هر سرفیس در یک چشم به هم زدن می‌تواند از یک لپ‌تاپ تمام‌عیار به یک تبلت تبدیل شود. مهم نیست در طول روز چه‌کارهایی و چه موقعیت‌هایی برایتان پیش می‌آید، سرفیس در تمامی شرایط همراه شماست و به‌صورت یکپارچه به‌تمامی دیگر دستگاه‌هایتان متصل خواهد شد. با پرت‌های متعدد و تجربه استفاده از خودکار دیجیتال، سرفیس تعریف جدید از کارآمد بودن در محل کار، استودیو و یا کافه را برایتان رقم خواهد زد.

تکنولوژی و نوآوری حرفه ای

دستگاه های مایکروسافت سرفیس با دقت و مهارت زیادی تولید شده و تکنولوژی‌های روز را در خود جای داده‌اند. تکنولوژی صفحه نمایش PixelSense تصاویر را به وضوح دنیای واقعی نمایش می‌دهد، پردازنده های قدرتمند نسل ۶ Intel و Surface Pen هر سه عضو تشکیل دهنده تمامی دستگاه های این خانواده اند که منجر به باز تعریف یک دسته بندی جدید از دستگاه‌ها می‌شوند.

توانایی یک لپ تاپ حرفه ای

سرفیس با قدرت تمام و کمال و توان عملکرد یک لپ تاپ ساخته شده است. هنگام نت برداری در دانشگاه، یا استفاده در محل کار روی میزتان و یا طراحی گرافیک در استدیو، هر کجا که هستید با هر یک از اعضای قدرتمند خانواده سرفیس، قدرت در دستان شما خواهد بود.

سرفیس بوک

در ساخت سرفیس بوک ترکیب پردازنده قدرتمند i7 شرکت اینتل و تا ۱۶ گیگابایت حافظه (RAM) و یک پردازنده گرافیکی اختیاری NVIDIA GeForce بکار رفته است. این مشخصات باعث شده تا یک لپ‌تاپ فوق‌العاده قوی برای کارکرد حرفه‌ای به بازار عرضه شود. با این سخت‌افزار قدرتمند، به‌راحتی با نرم‌افزارهایی از قبیل CAD طراحی کنید، کد بنویسید و بدون محدودیت لذت ببرید.

بوم نقاشی خلاق

صفحه‌نمایش را برای شروع یک خلاقیت روشن کنید! بااتصال صفحه‌نمایش به بدنه Surface Book مانند یک بوم نقاشی خلاق از آن استفاده کنید. بااتصال دوباره به کیبورد شما قدرت بی‌نهایت طراحی با قلم سرفیس را دوباره در دست خواهید گرفت.

۶ میلیون پیکسل در یک قاب

صفحه‌نمایش ۱۳٫۵ میلیون پیکسلی با تکنولوژی PixelSense به شما امکان استفاده همزمان از Surface Pen و صفحه لمسی را درحالی‌که ۲ میلیون پیکسل از MacBook Pro 13 اینچی بیشتر دارید، ارائه می‌کند.

یک لپ تاپ قدرتمند

Surface Book اولین لپ‌تاپی است که در خانواده Surface معرفی شد. سرفیس بوک یک لپ‌تاپ قدرتمند به همراه صفحه کیبورد کامل و نور پس‌زمینه کیبورد برای تایپ سریع و به‌صورت طبیعی است.

سرفیس استدیو

سرفیس استودیو برای شکوفایی خلاقیت شما تولیدشده است. صفحه‌نمایش ۲۸ اینچی با تکنولوژی PixelSence، یک بوم طراحی بسیار بزرگ را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید هر نوع فعالیتی که می‌خواهید روی آن داشته باشید. می‌توانید به‌صورت ایستاده و یا یک میز طراحی از آن استفاده کنید. همین امروز میز کار خود را به یک استودیوی طراحی تبدیل کنید.

بوم نقاشی خلاق

صفحه نمایش را برای شروع یک خلاقیت روشن کنید! با اتصال صفحه نمایش به بدنه Surface Book خود مانند یک بوم نقاشی خلاق از آن استفاده کنید. با اتصال دوباره به کیبورد شما قدرت بی نهایت طراحی با قلم سرفیس را دوباره در دست خواهید گرفت.

۶ میلیون پیکسل در یک قاب

صفحه نمایش ۱۳٫۵ پیکسلی با تکنلوژی PixelSense به شما امکان استفاده همزمان از Surface Pen و صفحه لمسی را در حالی که ۲ میلیون پیکسل از MacBook Pro 13 اینچی بیشتر دارید، ارائه میکند.

یک ابَر کامپیوتر قدرتمند

Surface Book اولین لپ تاپی که در خانواده Surface معرفی شد. سرفیس بوک یک لپ تاپ قدرتمند به همراه صفحه کیبورد کامل و نور پس زمینه کیبورد برای تایپ سریع و بصورت طبیعی است.