مشکلات رایج در مک بوک ایر و روش حل آن – قسمت دوم

مشکلات رایج در مک بوک ایر - آروند

در حال حاضر تعداد صاحبان لپتاپ مک بوک ایر اپل کم نیستند و بسیاری هستند که این نوت بوک محبوب شرکت کوپرتینیوی را مورد استفاده خود قرار می دهند. تفاوتی نداشته شما صاحب کدام مدل از مک بوک ایر هستید، قدیمی ترین یا جدیدترین.

گاهی اوقات این اولترابوک اپل با مشکلاتی رو به رو می شود که بایستی با روش هایی آنها را برطرف ساخت تا تجربه نامطلوبی را برای صاحبان خود رقم نزند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با چند مشکل رایج موجود در مک بوک ایر آشنا سازیم تا در صورت مقابله با آن سریعا به برطرف ساختن بپردازید، بدون آن که شاهد مشکلی باشید.

به هر حال برای کسب اطلاعات بیشتر با این مقاله همراه باشید:

مشکل دوم- عدم اجرا شدن App یا برنامه

روش های حل

  • اگر برنامه موردنظر خود را راه اندازی مجدد کنید ممکن است این مشکل حل شود. اگر برنامه اجرا نمی شود به Dock خود مراجعه کرده و روی نماد راست کلیک کنید تا گزینه Force Quit پیدا شود تا بتوانید آن را غیرفعال سازید. راه اندازی مجدد کنید و انتظار می رود با چنین روشی موضوع حل شود.
  • اگر برنامه ها همچنان اجرا نمی شود سعی کنید بروزرسانی انجام دهید. به منو اپل بروید و فروشگاه App Store را انتخاب کنید. به بخش بروزرسانی رفته تا همه بروزرسانی های موجود را مشاهده کنید. برای نصب هر گونه بروزرسانی که به برنامه مربوط می شود گزینه install any updates را انتخاب کنید.
  • در صورت داشتن شک و تردیدی، اگر کامپیوتر شما غیرفعال است، می توانید مک بوک خود را کاملا خاموش کنید. کلید پاور را برای ۱۰ ثانیه نگه دارید و سپس به خاموش کردنش بپردازید.
  • اگر به تازگی بروزرسانی OS X را آپلود کردید، برنامه های دیگر ممکن است با نسخه جدید بروزرسانی سازگاری نداشته باشد. در صورت نیاز باید پچ بروزرسانی را انتخاب کرده و آن را بروزرسانی کنید.

با گذر از چنین مراحلی می توان مشکل عدم روشن شدن مک بوک ایر را برطرف ساخت. مشکلی که ناراضیتی کاربران این لپتاپ اولترابوک اپل را به دنبال دارد که نمی دانند چگونه می توان چنین مسئله را چگونه رفع کرده و دیگر با آن رو به رو نشوند.

بسیاری از روش های اولیه برای حل مشکل عدم روشن شدن مک بوک ایر بهره می گیرند اما نمی دانند باید روش های تخصصی و تست شده را برای حل مشکل به کار گرفت. به هر حال در قسمت های بعدی شما را با مشکلات رایج دیگر مک بوک ایر آشنا می سازیم.

در قسمت بعدی به عدم کار کردن AIRPRINT خواهیم پرداخت که روش حل آن آسان بوده و دشوار نیست. البته رفع مشکلات مک بوک ایر آسان بوده که باید براساس دستورالعملی روش ها انجام گیرد تا بتوانید به نتیجه موردنظر دست پیدا کنید.

شایان ذکر بوده بسیاری تصور می کنند مشکل پیش آمده راه حل آسانی دارد اما برخی موارد نیاز به بررسی بیشتر داشته و افراد بایستی با تحقیق بیشتر روش حل مشکل را پیدا کرده و به کار گیرند. بنابراین با دنبال کردن هر قسمت می توانید به حل مشکلات بپردازید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه