تفاوت های کلیدی آیفون ۸ و X را بشناسید

تفاوت های کلیدی آیفون 8 و 10 - آروند

ما در روزهای گذشته، در کانال تلگرامی آروندتک به بررسی تفاوت های کلیدی آیفون ۸ و X پرداختیم. شما می توانید این موارد را در مقاله زیر مطالعه کنید.

تفاوت اول: دوربین اصلی دوگانه

دوربین دوگانه آیفون ایکس از لحاظ سخت افزاری با دوربین دوگانه آیفون ۸ پلاس تفاوت اندکی در دریچه دیافراگم دارد که چندان مهم و کلیدی به نظر نمی رسد.

✔️ مهم ترین تفاوت این قسمت، بهره مندی هر دو لنز آیفون ایکس از لرزشگیر اپتیکال است که عکاسی در حال حرکت را آسان تر می کند.

طرح رجیستری و آیفون 10 - آروند

تفاوت دوم: صفحه نمایش

صفحه نمایش اولد آیفون ایکس تفاوت زیادی با صفحه نمایش آیفون ۸ دارد. برای اولین بار در خانواده آیفون، ایکس توانسته تا عدد ۴۵۸ پیکسل بر هر اینچ را در صفحه خود داشته باشد!

آیفون 10 و کسب عناوین مختلف - آروند

تفاوت سوم: باتری

🔹 ظرفیت آیفون ایکس: ۲۷۱۶ میلی آمپر
🔹 ظرفیت آیفون ۸ پلاس: ۲۶۹۱ میلی آمپر
🔹 ظرفیت آیفون ۸: ۱۸۲۱ میلی آمپر

📝 تحلیل آروند:
اعداد و ارقام بالا به نظر کاملا طبیعی هستند. آیفون ایکس به خاطر بهره مندی از صفحه نمایش اولد، باتری بزرگتری از سایرین دارد. آیفون ۸ پلاس نیز دارای تفاوت اندکی در باتری با آیفون ایکس است. به نظر می رسد آیفون ۸ پلاس با صفحه نمایش کم مصرف تر (و باتری نه چندان ضعیف تر از آیفون ایکس) شارژدهی بهتری نسبت به سایر گزینه ها داشته باشد.

پیشتر نیز اخباری را مبنی بر پیروزی آیفون ۷ پلاس در شارژدهی باتری نسبت به رقبای زمان خود منتشر کردیم.

آیفون انقلابی - آروند

تفاوت چهارم: دوربین سلفی

دوربین سلفی آیفون ایکس با آیفون ۸ از لحاظ سخت افزاری کاملا یکسان هستند. اما به دلیل وجود حسگر های تشخیص چهره در آیفون ایکس، امکان گرفتن عکس های پرتره با دوربین سلفی و اعمال افکت های مختلف در این آیفون وجود دارد.

آیفون 10 - آروند

خرید با ضمانت رسمی آروند

هموطنان عزیز می توانند آیفون های جدید ۲۰۱۷ (آیفون۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X) را با ضمانت رسمی آروند خریداری کنند.

برای شروع، به نمایندگان رسمی آروند مراجعه کنید.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه