آیفون ۱۰، رقبا را فیتیله پیچ کرد!

آیفون 10 و رقبا - آروند

با آغاز عرضه آیفون ۱۰ و قرارگیری آن در معرض عموم، کارشناسان و صاحب نظران نامدار نیز به سراغ این دستگاه رفته و آن را با رقبای خود مورد مقایسه قرار دادند. در این رقابت ها که بین پرچمداران کمپانی های مختلف انجام می شوند، آیفون ۱۰ توانسته سه بار رتبه نخست را برای خود کسب کند.

🏆 آیفون ۱۰، بهترین در “عکاسی”

آیفون ۱۰ توانسته است با کسب امتیاز ۱۰۱ در زمینه‌ی “عکاسی” از دو گوشی هواوی میت ۱۰ و گلکسی نوت ۸ (که امتیاز ۱۰۰ را کسب کرده بودند) پیشی بگیرد. در نتیجه آیفون ۱۰ در بخش عکاسی، رتبه ۱ وب‌سایت معتبر DxOMark را داراست.

آیفون 10 و کسب عناوین مختلف - آروند

شایان ذکر است که امتیاز کلی دوربین آیفون ۱۰، “۹۷” در نظر گرفته شده که پس از گوشی پیکسل ۲ با امتیاز ۹۸ در جایگاه دوم قرار دارد.

🏆 آیفون ۱۰، بهترین در “صفحه نمایش”

دیسپلی‌ میت به‌عنوان اصلی‌ ترین مرجع بررسی نمایشگر در دنیا، در تازه‌‌ ترین بررسی خود آیفون ۱۰ را مورد ارزیابی قرار داده است. نتایج منتشر شده توسط این وب‌ سایت، عملکرد فوق‌ العاده‌ ی نمایشگر آیفون ۱۰ و کسب نمره‌ +A را نشان می‌ دهد.

آیفون انقلابی - آروند

🏆 آیفون ۱۰، بهترین در “میزان نور صفحه نمایش”

نمایشگر آیفون ۱۰ در دیسپلی میت بیشترین روشنایی تمام صفحه را با ۶۳۴ نیت در بین گوشی‌های هوشمند مجهز به نمایشگر اولد کسب کرده است. بدین ترتیب می توانید با خیالی راحت، در زیر نور مستقیم آفتاب، محتوای صفحه را به خوبی ببینید.

 

همانطور که مشاهده می کنید، از ۳ عنوان فوق، دو عنوان “بهترین” مربوط به صفحه نمایش OLED آیفون ۱۰ است! البته احتمال می دهیم که این همه ماجرا نباشد و در مقایسه های پیش رو و در روزهای آینده نیز آیفون ۱۰ بتواند عناوین بیشتری را به خود اختصاص دهد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه