با Apple TV آشنا شوید

معرفی اپل تی وی - آروند

اپل تی وی، یکی از محصولات موفق کمپانی اپل است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. اپل تی وی یک جعبه دریافت کننده است که با کمک یک کابل مدل HDMI به تلویزیون شما متصل می شود. البته اگر تلویزیون شما مجهز به درگاه HDMI نیست، نگران نباشید. چون شما می توانید با استفاده از مبدل ها، اپل تی وی را به تلویزیون متصل کنید. البته اپل تی وی قابلیت اتصال با Wi-Fi به تلویزیون را نیز دارد.

معرفی اپل تی وی - آروند

 

پس از اتصال اپل تی وی به تلویزیون، می توانید تمامی محتوای آی تیونز خود را بر روی صفحه نمایش تماشا کنید و دسترسی کامل به فروشگاه آی تیونز داشته باشید. بدین ترتیب می توان می توانید تمامی فیلم ها را با کیفیت فوق العاده تماشا کنید. و یا به برنامه های رادیویی مورد علاقه خود گوش دهید. و موزیک های خود را پلی کنید! در کنار این ها به کمک اپل تی وی می توانید به یوتیوب مراجعه کرده و به محتوای آن ها نیز دسترسی داشته باشید. علاوه بر همه اینها، امکان تماشای عکس های خود با کیفیت HD را نیز خواهید داشت.

معرفی اپل تی وی - آروند

ویژگی AirPlay

پس از اتصال اپل تی وی به تلویزیون، می توانید با استفاده از ویژگی AirPlay درون iOS صفحات آیفون و یا آیپد خود را در تلویزیون نمایش دهید.

خرید اپل تی وی، با ضمانت رسمی آروند

آروند به عنوان واردکننده رسمی محصولات اپل به ایران، اپل تی وی جدیدترین نسل های اپل تی وی را با ضمانت رسمی در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد. ( از نمایندگان آروند بخواهید)

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه